Китайгородська сільська рада

Рогізна

про роботу старости села Рогізна

Кострицького Миколи Пилиповича

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, статутом Китайгородської об’єднаної територіальної громади, Регламентом сільської ради, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Китайгородською об’єднаною територіальною громадою, звітую про роботу старости села Рогізна за період з 01 червня  2016 року по 30 листопада 2016 року.

Староста бере участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради, сесіях сільської ради, виконує доручення виконавчого комітету, сільської ради, сільського голови, інформує вище згадані органи самоврядування про виконання цих доручень

Кількісні дані населення села Рогізна

Чисельність наявного населення села Рогізна станом на 30. 11. 2016 року складає 603 особи. З них:

• Особи дошкільного віку – 28
  • Особи шкільного віку – 57
  • Особи працездатного віку – 298
  • Особи пенсійного віку – 220

За звітний період народилося 4 дитини, померло 18 людей.

Соціальний захист населення

На території села Рогізна проживають:

• Багатодітних сімей – 5
  • Дітей під опікою – 1
  • Діти інваліди – 4
  • Інваліди - 23
  • Учасників АТО – 6
  • Учасників ліквідації аварії на ЧАЕС -1
  • Учасники бойових дій - 5
  • Учасники ВВв і прирівняні до них – 15
  • Сім’ї загиблих у ВВв – 6
  • Ветеран військової служби - 1

Соціальним працівником обслуговуються 14 одиноких пристарілих громадян, що потребують стороннього догляду.

Ведення документації

Станом на 01. 12. 2016 року в селі Рогізна ведеться 5 погосподарських книг, алфавітна книга, журнал вхідної та вихідної документації, реєстрації довідок, доручень та особистого прийому громадян.

Видано довідок – 175, зареєстровано вхідних документів – 2, зареєстровано вихідних документів -2, видано доручень – 22, складено актів обстеження-34,

прийнято громадян особисто – 62.

В погосподарські книги вноситься своєчасна і повна інформація про населення, його міграцію, зміна особистих даних та даних господарств, земельних ділянок.

Заклади освіти,охорони здоровя, культури та спорту

На території села Рогізна розташовані дві освітні установи:

• Рогізнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Гринчук Василь Васильович). В школі навчається 75 учнів.Учні 1-4 класів харчуються за рахунок Китайгородської сільської ради, решта учнів – за батьківську плату. В приміщенні школи облаштовано світлицю, де регулярно проводяться виставки експонатів, бесіди, тематичні вечори. Учні школи постійно приймають участь в предметних олімпіадах, різних конкурсах і змаганнях.
  • Дошкільний навчальний заклад “Джерельце”(завідуюча Палилюлько Таміла Миколаївна). Роботу ДНЗ на даний час тимчасово призупинено.

Медичну допомогу жителям с.Рогізна надає фельшерсько-акушерський пункт (завідуючий ФАП Лісовий Валентин Миколайович).    ФАП укомплектований штатним висококваліфікованим працівником, забезпечений медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги.

На території села функціонує Будинок культури (директор Білоус Микола Гнатович). Тут проводяться масові заходи, дискотеки. Було проведено святкування 28 серпня та 8-9 жовтня. ВБудинку культури діє два ансамблі:

• Народний аматорський фолькльорно-етнографічний ансамбль

“Рогізнянка”.

• Фолькльорно-етнографічний ансамбль “Наддністряночка”.

Сфера регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Загальна територія села Рогізна – 245,70 га., в тому числі:

• Землі сільськогосподарського призначення – 194,37 га.
  • Забудовані землі – 49,83 га.
  • Землі лісового фонду – 0,40 га.
  • Кам’янисті землі – 1,00 га.
  • Землі водного фонду – 0,30 га.

Галузь житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, транспорту та зв’язку.

На території села Рогізна є два кладовища. Обидва у задовільному стані. Одне із них огороджене.

В селі працює 4 магазини (два із них мають дозвіл на діяльність бару) і поштове відділення.

Село Рогізна має транспортне сполучення з районним центром м.Кам’янець-Подільський - Рогізна  (5 рейсів).

Про участь в організації та проведенні зборів громади с.Рогізна.

04 листопада 2016 року проводилися збори орендодавців села з орендарем ТзОВ “Енселко-Агро”.

30 листопада 2016 року проводилися збори орендодавців села з орендарем ТзОВ “Антас-1”.

Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку

Староста приділяє увагу питанням дотримання Інструкції з діловодства при роботі з документами.

Старостою села Рогізна налагоджено прийом громадян, які проживають на території села, щоденно з 800 до 1715 год.(крім вихідних). Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу, тощо.

Результати роботи старости в період з 01. 06. 2016р. по 30. 11. 2016р.

1. Проведено ямковий ремонт дороги Рогізна-Калачківці.
  2. Очищено від чагарників і старих дерев кладовище в с.Рогізна.
  3. Придбано сітку-рабицю та встановленню її по периметру кладовища.
  4. Впорядковано сміттєзвалища в межах населеного пункту.
  5. Освітлено вулиці с.Рогізна (було встановлено і підключено до мережі 12 фанарів).
  6. Капітально відремонтовано дах школи (за кошти сільської ради)                                               Староста                                    М.П.Кострицький.