Поіменне голосування

21 сесія І скликання 11.01.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

22 сесія І скликання 22.02.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

23 сесія І скликання 05.05.2017 р,                                                                                                                                                      Переглянути.

24 сесія І скликання 17.05.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.

25 сесія І скликання 30.06.2017 р.                                                                                                                                                      Переглянути.