Новини громади

Змагання по волейболу

Дата створення: 12:19 27.02.2017

У неділю, 26 лютого 2017 року в спортивному залі Китайгородського НВК відбулися змагання з волейболу між декількома командами с. Китайгород та с. Рогізна. Четверте місце здобула команда школярів Китайгородського НВК, треттє - ветерани с. Китайгород. До фіналу вийшли команди молоді с. Рогізна та с. Китайгород, де останні здобули впевнену перемогу з рахунком по партіях 3:0. Всі команди змагань нагороджені грамотами відділу освіти, культури, спорту та туризму Китайгородської сільської ради. Отож, бажаємо всім переможцям та учасникам змагань хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог.

Свято мильних бульбашок

Дата створення: 14:20 13.07.2016

Веселі традиційні свята і розваги не залишають байдужими ані дітей, їхніх батьків, ані працівників  Вихватнівецького ДНЗ «Ранок». Ось і 8 липня пройшла цікава літня спортивна розвага "Свято мильних бульбашок". Діти із задоволенням видували легенькі, тендітні мильні бульбашки під час веселих конкурсів та змагань та брали участь у конкурсах з величезним задоволенням. В кінці свята чудовий настрій гарантований усім: дітям, які гарно провели свій час та батькам, які раділи разом зі своєю малечею. Вихватнівецькому ДНЗ «Ранок»

Ярмарка

Дата створення: 09:29 25.06.2016

Сільськогосподарський ярмарок пройшов минулих вихідних у с.Демшин. На ярмарку жителі села продавали одяг та продукцію власного виробництва та отримували задоволення від спілкування.

Свято останнього дзвоника в Рогізняньській школі

Дата створення: 10:35 13.06.2016

Нещодавно відбулось радісне і сумне свято в Рогізняньській школі. Свято останнього дзвоника завжди радісне і хвилююче як для батьків, так і для колишніх школярів, які стали дорослішими і готові до самостійного життя.

Останній дзвоник в школі

Дата створення: 10:47 03.06.2016

Скільки різних свят пройде в шкільних родинах за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.