25 сесія І скликання

Рішення №1       Про  внесення змін до  сільського  бюджету на   2017 рік.

Рішення №2       Про затвердження Положень про місцеві податки і збори на території Китайгородської сільської ради на 2018 рік.

Рішення №3       Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати для фізичних та юридичних осіб на 2018 рік.

Рішення №4       Про встановлення ставок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних                                        товарів.

Рішення №5       Про внесення змін до структури  Рогізнянського ДНЗ «Джерельце»

Рішення №6       Про передачу майна та майнового комплексу бібліотеки с.Рогізна на  баланс будинку культури с.Рогізна.

Рішення №7       Про передачу майна та майнового комплексу будинку культури с.Вихватнівці на баланс бібліотеки с.Вихватнівці.

Рішення №8       Про затвердження плану роботи ради на ІІ-ше півріччя 2017 року.

Рішення №9       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування                                                спортивного майданчику (стадіону) в с.Вихватнівці.

Рішення №10      Про внесення змін у рішення Колодіївської сільської ради від  22 вересня 2008 року № 06 в частині визначення                                                   (уточнення) площі і цільового призначення земельної ділянки гр. Микитюк Ганни Юхимівни.

Рішення №11      Про внесення змін у рішення Колодіївської сільської ради від  06 липня 2006 року № 05 в частині визначення                                                       (уточнення) площі і цільового призначення земельної ділянки гр. Добровольській Наталії Іванівні.

Рішення №12      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                                                           гр. Кобзареву Олександру Олексійовичу.

Рішення №13      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в                                       натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність гр. Колодій Станіславі Денисівні.

Рішення №14      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сторожуку Володимиру Васильовичу.

Рішення №15      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Сторожуку Володимиру Васильовичу.

Рішення №16      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пшегоцькому Сергію Вікторовичу.

Рішення №17      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Пшегоцькому Сергію Вікторовичу.

Рішення №18      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Безручко Євгенії Михайлівні.

Рішення №19      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Безручку Володимиру Васильовичу.

Рішення №20      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Безручко Альоні Василівні.

Рішення №21      Про внесення змін у рішення  Китайгородської сільської ради від 06 лютого 2002 року № 11 в частині уточнення                                                 прізвища, ім′я, по-батькови працівника соціальної сфери.

Рішення №22      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Петровій Галині Василівні.

Рішення №23      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Бабчук Світлані Юхимівні.

Рішення №24      Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білоус Ользі Василівні.

Рішення №25      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Загородній Олені Василівні.

Рішення №26      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Раєцькому Броніславу Васильовичу.

Рішення №27      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Яковенку Вадиму Олександровичу.

Рішення №28     Про  надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту                                                села Колодіївка з урахуванням оновленого генерального плану.