Рішення сесії.

Рішення №2       Про  внесення змін до  сільського  бюджету на   2017 рік.

Рішення №3       Про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету і економного та раціонального використання                                          коштів Китайгородської  сільської ради на 2017 рік.

Рішення №4       Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Китайгородської сільської ради

за 2016 рік.

Рішення №5       Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Китайгородської сільської  ради  на 2017 рік.

Рішення №6       Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Китайгородської сільської ради                                                    на 2017 рік.

Рішення №7       Про внесення змін до рішення № 3 дванадцятої сесії Китайгородської сільської ради першого скликання від                                                        30.06. 2016 року «Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати  для фізичних та юридичних                                    осіб на 2017 рік».

Рішення №8       Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                                гр. Добровольській Наталії Іванівні.

Рішення №9       Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Добровольській Наталії Іванівні.

Рішення №10      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Возович Аллі Леонідівні.

Рішення №11      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Возович Аллі Леонідівні.

Рішення №12      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Величко Анатолію Володимировичу.

Рішення №13      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Величко Анатолію Володимировичу.

Рішення №14      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність                                                               гр. Олійник Галині Миколаївні.

Рішення №15      Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)                                                 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійник Галині Миколаївні.

Рішення №16      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки                                         в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки у власність гр. Микитку Роману Станіславовичу.

Рішення №17      Про припинення гр.Побочним В.М., та гр..Берчук У.О. ведення особистого селянського господарства.

Рішення №18      Про внесення змін до рішення Китайгородської сільської ради № 3 від 23.12.2016 року Про затвердження штатних                                             розписів по відділу освіти, культури, спорту і туризму Китайгородської сільської ради на 2017 рік».

Рішення №20      Про передачу в оренду частини приміщення клубу в с. Китайгород  для розміщення телекомунікаційного обладнання                                         Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».

Рішення №21      Про передачу в оренду частини приміщення бувшої сільської ради в с. Колодіївка  для розміщення телекомунікаційного                                   обладнання Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком».

Рішення №22      Про передачу в оренду частини приміщення Будинку культури в с.Вихватнівці для використання під адмінбудинок                                             сільської ради.

Рішення №23      Про затвердження структури  та штатних розписів структурних підрозділів  відділу освіти, культури,  спорту і туризму                                       Китайгородської сільської ради.

Рішення №24      Про затвердження структури   виконавчого апарату Китайгородської сільської ради на 2017 рік.

Рішення №26      Про передачу в оренду частини приміщення бувшої Демшинської ЗОШ НПП «Подільські Товтри».